Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Извел бащата глист сина си на ануса, за да му покаже света: - Ето, сине, това зеленото отдолу е трева, това синьото отгоре е небе, онези неща дето летят из него и пеят са птички, а онова яркото нещо най-отгоре е слънцето. - Тате, ама то бил много хубав този свят. - Ами хубав е. - Тогава защо стоим в тази смрадлива тъмна дупка? - Ех, какво да правим сине - родина...
Политически 1,466 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един път седнахме да бягаме. (по повод бягство от учебен час) Габровец занесъл телевизора си на ремонт, който бил без звук. След седмица отишъл да си го вземе, но техникът не намерил повреда. - Господине, как точно се повреди телевизора ви?-пита техника - Ами, гледам си мача и си бъркам с един пирон в ухото и изведнъж звука изчезна... Между две приятелки: - Как е новият, ма? - Нищо особено. Но поне има излъчване. - Какво работи? - Началник смяна в уранов рудник. Влиза надвечер мъж в денонощна аптека, слага пари на гишето и потропва с пръсти. Аптекарката пита: "Какво, крем за ръце ли Ви трябва". - Не, дайте ми 5 таблетки Виагра, довечера ще ми идват на гости 5 девойки. Купува таблетките и си отива. На сутринта, едва жив, същият мъж допълзява до гишето и подхвърля още пари. Аптекарката: - Какво, още 5 таблетки ли? - Не, дайте ми крем за ръце, девойките не дойдоха. Провалът е успех, ако се поучиш от него!