Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Писател: - Представяш ли си: връщам се вкъщи и виждам моя три годишен син да къса на части новия ми ръкопис. - Ооо, нима вече може да чете!
Семейни 3,859 прегледа
Следващ →

Още вицове

Зайо байо се разхождал из гората и и изведнъж видял едно буре пълно с ракия и си казал: - Ехааааааааа, тука купона върви без мен, има си пиене - пиинал малко и заспал. След него дошла лисицата и тя си казала: - Ехааааааааа, тука купона върви без мене, има си пиячка, има си мезенце - пиинала и тя малко и легнала до заека. След нея дошъл вълкът и той си казал: - Ехаааааааа, тука купона върви без мене - има си пиячка, има си мезенце, има и женички - пийнал и той малко и легнал до лисицата. След него дошла баба Меца и тя си казала: - Ехааааааааааа, тука купона върви без мене - има си пиячка, има си мезенце, има и женички, има и мъже - и тя пиинала малко и легнала до вълкът. И тъй като заекаът легнал първи и е логично да стане първи и като се поосвестил малко си казал: - Ехаааааааааааааа, аз като се напия не знам какви ги върша бре. Полицай върви по улицата. Минава под един прозорец, на който е закачена клетка с папагал. Папагалът се провиква: - Шибан полицай! Полицаят намира стопанина на папагала и го глобява. На следващият ден всичко се повтаря, на третия ден пак. Всичко това се харесало много на полицая, защото си имал непрекъснати доходи. След една седмица, обаче, минава полицаят, а папагала го няма. Отива при стопанина и пита: - Къде е папагалчето? - Аааа... писна ми да плащам глоби и го продадох. Ей там на другия ъгъл на улицата е вече, при свещеника... Полицаят бързо се отправя към новия адрес на папагала. Гледа папагала пак виси в клетка на прозореца. Минава покрай него - папагалът с наведен клюн, мълчи. Минава още веднъж, пак същото. Приближава се до прозореца и се провиква: - Това съм аз! Шибаният полицай, бе! Папагалът го поглежда и отговаря: - Късно е да се каеш, сине мой! Открили клиника за изкуствено осеменяване с избор на признаците на детето. Отишла една жена, платила таксата и влезнала в кабинета на доктора. - Седнете, моля. Какво да бъде - момче или момиче? - Момче, ако може. - казала жената. - Може, както желаете - казал докторът и отсипал няколко капки от една епруветка в една чашка. - Какъв ръст? - Ами ако може да е малко над 180 сантиметра. - Може, разбира се - казал пак докторът и отсипал от друга епруветка в чашката няколко капки. - Цвят на косата? - Ами рус да е. - Добре...риж, брюнет..а, ето и рус - и отсипал от друга епруветка пак няколко капки в чашката. - А на кой да прилича? - На Белмондо. - Да.. Брад Пит, Кевин Костнър, Ален Делон, ето и Белмондо? И сипал пак няколко капки. След малко и дал чашката и казал: - Сега изпийте това! Жената изпила чашката, и след минута заспала. Докторът я сложил на кушетката, разкопчал си колана, свалил си гащите и казал: - Белмондо ли, каквото се получи това ще е. - Иванчо, какво работи баща ти? - Трансформатор. - Как така? - Ами взима заплата 220, у нас носи 127, а с останалите бръмчи. Един пънкар се напил и паднал от 5тия етаж. Събират се хора около него и всички викат: - Мъртъв е! Умря! Той умря! Пънкара става ядосан, показва им среден пръст и се провиква: - PUNK`S NOT DEAD!