Българите остават въпреки бедствието линк
--------
Попитали нашенците там:
- Защо не се връщате в България?
- Ами на нас кой ще ни върне парите?
- Как мислите, че ще отпразнувате Нова година?
- Както си трябва..а и на шведската маса ще сме само ние...
--------
Добрата фея приготвя Пепеляшка за бала в двореца и дава последни напътствия:
-Мило дете и не забравяй че в 12 часа всичко ще се превърне в тикви :конете , каретата , кочияша , хубавата ти рокля ......всичко.
-А сега върви мое дете .
В 11. 59 добрата фея се плеснала по челото и казала:
- Мале забравих да спомена на Пепеляшка че в 12. 00 и тампона и ще се превърне в тиква .....