Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо младите не гласуваха на изборите? - Новото поколение е избрало Пепси.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
При сладкаря: - Сладките ви са невъзможни! - Но, госпожо, аз съм правил сладки още преди да се родите! - А защо ги продавате чак сега?
Разни
03.10.2017
1,698 прегледа
Следващ →
Още вицове
Турист стигнал до стар кладенец. Погледнал в него, хвърлил камък - не се чуло да цопне във вода. Хвърлил друг камък, този път по-голям, но пак не се чуло нищо. Огледал се туристът за нещо по-тежко, намерил една траверса, дотътрил я до отвора и я бутнал в кладенеца. Тъкмо да се наведе, гледа - към него лети една коза с насочени напред рога. Туристът едва успял да се дръпне и хоп - козата паднала в кладенеца. След малко към шашнатия турист дотичал старец: - Да си виждал тук една коза? - Да, дядо. Току-що ми връхлетя, едва не ме преби и после скочи в кладенеца. - Виж ти, виж ти - поклатил глава старецът. - Пък аз за по-сигурно я бях вързал за една траверса...
- Докторе, вечер преди да заспя с часове трябва да броя моркови. - Защо не броиш овце? - Защото съм вегетарианец!
Ранна утрин. Дъщерята за мляко, тъщата плете, зетят чете вестник. - Извинявай, зетко, - казва тъщата - мога ли да те питам една работа? Ако сега дойдат тука едни турци чалмалии с ятагани и кажат: "Зетко, опъвай бабата или ти режем главата!" Ти какво ще направиш? - Ами, бабо, кво да правя, мил ми е живота. - Че кво чакаш тогава, турци ли да дойдат?
Мутра с жена си на театър. На връщане от антракта вече били загасени лампите, мутрата пита един мъж: - Извинете, не ви ли настъпих, когато илизах преди малко? - Да, и искам да ви кажа... Мутрата към жена си: - Тук сме, това е нашия ред.
В едно семейство се ражда бебе. Цялата фамилия се събира в родилното. Доктора излиза от вратата с бебето на ръце и всички вече са готови за снимка. Иведнъж доктора както държи бебето го засилва и фраааас у земята... Тъщата: - Ама.. докторе.. Вие убихте детето ни... Доктора: - Майтап бе, роди се мъртво...