Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пиян мъж се приближава към полицай и го пита: - Да си виждал жена ми? - Кога я загуби? - пита полицая. - Отидохме у съседите да празнуваме Нова година и като се събудих я нямаше. - Каква Нова година бе човек, сега сме май месец!
Пиянски 1,430 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една жена отишла на гарата,но разбрала че влакът и има 30 минути закъснение.Жената седнала на една пейка и като започнала да се оглежда наоколу почнала и да вика: -Еж па тоя ква прическа има.Еж па тая как се е облекла.Еж па тва ква чанта има. И като погледнала часовника разбрала че е изпуснала влака. Eдин наркоман си пътува в рейса, идва кондуктора и го пита: — С карта или с билетче? Пича взел да се претърсва. След няколко минути яко търсене казва: — Леле, колко съм отслабнал… Между съпрузи: - Мръсница, ти си ми изневерявала! Днес разбрах, че първото ни дете не е от мен! - Глупости! Точно то е от теб. Отишла една селска женица в града и търси болницата. Вижда насреща си един милиционер и го пита: - Абе Мильо, къде е окръжна болница? - Първо - не съм Мильо, а Иван. Второ, болницата е квадратна, а не окръжна. И трето - махай се от тука, че ще минава Индира Ганди със жена си. Във влака Бай Ганьо си качва куфара в купето. Тъкмо го качи и влака тръгне и куфара падне. Той пак го качи и той пак падне. Пак го качи и пак падне.В тоэи момент влиэа един немец и каэва: Гутен Таг. А Бай Ганьо-ше го бутнеш пак и ше те ... от влака.