Борец отива да се разправя в БТК.
-Вижте к`во тия сметки дето сте ми ги пратили нещо не са както трябва.Искам разпечатка-к`ва е тая сума,к`во е т`ва нещо?!?
Извадили му разпечатка,борецът я прегледал и възмутително се обърнал към жената на касата:
-А-а-а,госпожо ,тука има нек`ва грешка.Вижте с`я-с Австрия съм говорил,с Пешо далаверата съм говорил,с Германия съм говорил,с Цецо рендето-също,ама много са извиня`ам-с тоя ДДС не съм говорил,даже и не го познавам,а вие 30лева разговор само с него сте ми писали.
Моля свидетелят да каже дали познава подсъдимия!
- Да, познавам го много добре. Ние с него дълго време
работихме в банката.
- Кога беше това?
- Не помня дати, но мисля, че беше на разсъмване, някъде
около три часа сутринта...