Мъж отива на доктор и му казва:
- Докторе, вече трети ден не мога да се изпикая.
- Съблечете се!
Съблича се мъжът.
- Ама... оная работа ви е вързана на възел!
Мъжът се тресва по челото:
- Ебаси, пак забравих да купя хляб!
Циганин при джипито:
- Абе дофтуре, кажи ко да прая, чи жината сей бремина ва?
- Ползвай презерватив при всеки полов акт и няма да имаш проблеми, един лев струва!
- Кой туй ва?
- Някои му викат качулка, други - шушляк.
- Аз нямам пари за потник за мене, ти ма караш шушляк да му купувам...