Зимно утро. Лорд Тоби се разхожда в градината си, пуши пура и се възхищава на прекрасните дървета, отрупани със сняг. Изведнъж, за свой ужас, вижда на снега написано с урина:
"Лорд Тоби е ГЛУПАК!"
Разярен, лордът се връща в замъка си, вдига слушалката и казва:
- Холмс, искам да разбера кой е направил тази гадост!
След 23 минути телефонът иззвънява:
- Милорд, установих, че урината е на Вашия кочияш, а почеркът... хм, почеркът е на жена Ви...
Един човек откраднал кокошка. Видял полицай и си сложил кокошката в гащите. Ненадейно се показала главата на кокошката през единия крачол. И полуцая го спира:
- Какво е това, което се показва от гащите ти?
- Вчера имах много висока температура и едно от яйцата ми се излюпи!