Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В час пик в градския транспорт: - Ама господине, какво правите отгоре ми? - Ами навалица бе госпожо, какво да правя… - Ами направете нещо де.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
- Защо вицовете за блондинки са къси? - За да може блондинките да ги разбират, а мъжете да ги запомнят.
Блондинки
03.10.2017
3,174 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако жената тропа с крак по пода и не ще да ви слуша, не я прекъсвайте. Може да танцува.
Седят двама просяци пред една синагога. На единия има табела "евреин", а на другия "арменец". Седят си двамата и просят. Излизат от синагогата хора, поглеждат двамата просяка, пускат някоя пара на евреина и си заминават. Последния, който излиза от синагогата също пуска пари на евреина, позагледал се в арменеца и съжалително казъл: - Виж сега, не разбираш ли, че тук никой нищо няма да ти даде... - и си тръгнал. Обръща се после арменеца към евреина: - Абе Киркор, тия нас на бизнес ли ще ни учат.
Донаборник минава преглед при очен лекар. - Закрийте лявото си око!... Така... Коя е тази буква? Донаборникът мълчи... - Закрийте сега дясното си око!... Така... А тази буква коя е? Донаборникът пак мълчи.. - Ама ти съвсем нищо ли не виждаш? - озадачил се докторът - Ааа... не бе...просто забравих как се казваха тия букви.
Какво е кабела - стадо жички
Това, което не бихте искали да чувате по време на операция: 1. Засега няма да го пипаме. Като отворим по-широко, ще стане ясно. 2. Хей, хей, пусни, пусни бе! Лошо куче! 3. Чакайте малко, ако това е жлъчка, аз тогава какво отрязах? 4. А, не Къде ми е часовника? 5. И сега колко ще чакаме, докато пак пуснат тока? 6. Някой оживявал ли е след вкарване на 500 ml от този разтвор? 7. Знаете ли колко е един бъбрек на черно? Ще му трябват два. 8. Я се пазете настрани, че ми паднаха контактните лещи. 9. Е какво, колеги, нека приемем това като горчив урок. 10. Стерилен - мерилен нали чистачката винаги бърше пода? 11. Какво? Не беше ли този, който искаше да си смени пола? 12. Е какво пък, той вече има деца. Нали? 13. Пожар! Всички да се евакуират! 14. Идиоти! Кой от вас е скъсал 47-ма стр. на ръководството? 15. Хайде да свършваме по-бързо, че след 1 час играят Левски и ЦСКА.