Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как интернетаджията ще разбере, че е започнала ядрената война? - playboy.com not responding...
Програмисти 3,249 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мoмче изпраща момиче до дома й и пита: - Може ли да дойда у вас на чаша кафе? - Не знам, аз никога не каня момчета вкъщи на първата среща. - ОК, а ако е последна. Адвоката: - Преди да оглася завещанието на господин Голдщайн, бих искал да попитам неговата вдовица нещо. Уважаема, ще се ожените ли за мен? - Вчера от вас ли се чуваха викове "Обират ме!" - Да, от нас. - Какво се е случило? - Жената ми прибра заплатата. Между приятелки: - Знаеш ли, вече нямам такива претенции към мъжете, както преди. Важното е да е добър, отзивчив, човечен. Как мислиш, има ли още такива банкери? Мъж отива на тренировки по скок с парашут.Отварят вратата на самолета и инструкторът му вика: - Скачай! - Не мога! Леля ми е сънувала лош сън, че няма да ми се отвори парашута! - Абе, недей мисли за глупости, голям мъж си, скачай ти казвам! - Не мога, бе, човек, нали ти казвам. Страх ме е! Леля ми е сънувала, че не ми се отваря парашут, ще се претрепа долу! - Добре, дай да си разменим парашутите тогава! Разменили си парашутите и инструкторът вика: - Айде, скачай де! К’во чакаш?! - Абе не мога, бе човек, все-пак леля ми е сън.... Инструкторът се изнервил и го бутнал от самолета!Ония си пада надолу...хоп!Парашута си се отваря, всичко точно!Пича си се мандахерца накъм земята и по едно време инструкторът прелита покрай него и крещи: - Да го тура на леля тиииииии...