Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Шеф разказва на подчинените си виц. Всички се смеят, освен Неделчо. - А ти защо не се смееш? - Няма защо, утре си пускам молбата за напускане.
Професионални 3,233 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Съгласна ли си да му събираш чорапите от пода, да го посрещаш в петък пиян на талпа посред нощите, да го пускаш за риба с пренощуване, да гледаш с него футбол, да търпиш приятелите му и да носиш цялото домакинство на гърба си?... Съгласен ли си - да й даваш цялата си заплата, да помниш всички дати, редовно да й подаряваш цветя, да обичаш тъщата, да не пиеш, да не гуляеш и ежедневно да изпълняваш съпружеския си дълг?; - Така трябва да се пита! А не, - "в мъка и в радост...", да мрънкат всякакви глупости! Боксьор преди мача казва на приятелката си: - Скъпа, след мача ще се видим в кафенето. - Добре, само вземи в ръце някакъв вестник, за да мога да те позная. Дневния ред в една българска фирма: от 7.55 до 8.30 - цигарки с кефанца от 8.30 - до към 10 - 10 и нещо - преглед на печата от 10 и нещо до 11 след нещо - пак цигарка с кафенце до 12.00 - оплаква ме се колко много работа имаме 12.00- 13.00 - обяд в стола 13.00 - 13.15 - цигарка с кафенце следва - следобедно придремване пред компютъра с кратки прекъсвания - колкото да напсуваме някой клиент, който точно сега е решил да ни разсейва от гледането на порно 16.50 - заемане на стартова позиция за тръгване 16.56 - последна цигарка /без кафенце/ 17.00 - хехе, вече не ми виждате гърба Да не ти пука дали си богат или не, стига да си живееш комфортно и имаш всичко, което искаш. Дълга опашка за бира. Заекът се появява отнякъде и застава най-отпред. Вълкът излиза от опашка, хваща заека за ушите и му се кара: - Що се предреждаш, бе ушак... - Ти ела с мен зад ъгъла и ще видиш... Тръгват, а след малко заекът се появява сам и пак застава най-отпред на опашката. Излиза мечката, хваща го за ушите и му се кара: - Ти защо заставаш пред страшната мечка, бе? - Ти ела с мен зад ъгъла и ще разбереш. Отиват. След малко заекът отново се появява и застава отпред. Излиза страшният лъв. Изревава смразяващо... Заекът го прекъсва с жестове и му показва ъгъла. Тръгват натам, минават зад ъгъла, а там стои Змей Горянин: - Аре стига, бе заек. Само месо, месо, месо.... Кога ще донесеш бирата?