Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шеф разказва на подчинените си виц. Всички се смеят, освен Неделчо. - А ти защо не се смееш? - Няма защо, утре си пускам молбата за напускане.
Професионални 3,235 прегледа
Следващ →

Още вицове

След първия учебен ден: - Аз мога да пиша! Мога да пиша! - Какво можеш да напишеш, Томи? - Откъде да знам? Не мога да чета! Докторът към пациент: - Мисля, че все пак ще се съгласите на операция. - Никога! По-добре да умра! - Едното не пречи на другото... -Ей, вие от Радио Ереван, кое се е появило първо- яйцето или кокошката? -Ей, пък Вие, нали знаете, че Бог е създал първо Адам и после Ева. Значи яйцето се е появило първо. Двама били в командировка. В хотела спели в една стая. Последната вечер от престоя си в хотела се натряскали много здраво. На сутринта единия казал: - 1 на 0! - Какво 1 на 0? - Ами снощи ти като се напи, заспа и аз те опънах от зад. Другия преглътнал тежко, но си замълчал. След един месец двамата пак били в командировка. В хотела отново били настанени заедно. Последната вечер пак се напили и на сутринта: - 1 на 1! - Какво 1 на 1? - Ами снощи ти се напи и заспа като пън, а аз те опънах от зад! - Абе, идиот! Аз миналия път се пошегувах! - ..... ами......тогава 1 на 0 - радостно възкликнал другия. Летят ято щъркели, а най-отзад летят две малки щъркелчета си говорят. Едното пита: - Ти знаеш ли защо летим всички след водача? - Защото той е най-умния, най- добрия, най-силния....- започнало да изрежда веднага то. Другарчето му го погледнало скептично и казало: - Много си загубен, само той има карта!!!