Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
При зъболекаря: - А сега плюйте!...но защо по лицето??!!?!?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Шеф разказва на подчинените си виц. Всички се смеят, освен Неделчо. - А ти защо не се смееш? - Няма защо, утре си пускам молбата за напускане.
Професионални
03.10.2017
3,235 прегледа
Следващ →
Още вицове
След първия учебен ден: - Аз мога да пиша! Мога да пиша! - Какво можеш да напишеш, Томи? - Откъде да знам? Не мога да чета!
Докторът към пациент: - Мисля, че все пак ще се съгласите на операция. - Никога! По-добре да умра! - Едното не пречи на другото...
-Ей, вие от Радио Ереван, кое се е появило първо- яйцето или кокошката? -Ей, пък Вие, нали знаете, че Бог е създал първо Адам и после Ева. Значи яйцето се е появило първо.
Двама били в командировка. В хотела спели в една стая. Последната вечер от престоя си в хотела се натряскали много здраво. На сутринта единия казал: - 1 на 0! - Какво 1 на 0? - Ами снощи ти като се напи, заспа и аз те опънах от зад. Другия преглътнал тежко, но си замълчал. След един месец двамата пак били в командировка. В хотела отново били настанени заедно. Последната вечер пак се напили и на сутринта: - 1 на 1! - Какво 1 на 1? - Ами снощи ти се напи и заспа като пън, а аз те опънах от зад! - Абе, идиот! Аз миналия път се пошегувах! - ..... ами......тогава 1 на 0 - радостно възкликнал другия.
Летят ято щъркели, а най-отзад летят две малки щъркелчета си говорят. Едното пита: - Ти знаеш ли защо летим всички след водача? - Защото той е най-умния, най- добрия, най-силния....- започнало да изрежда веднага то. Другарчето му го погледнало скептично и казало: - Много си загубен, само той има карта!!!