Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Всички казват: немско качесто, та немско...Не можело да се сравни с китайското... Да бе! Китайската стена вече две хилядолетия стои и оше ще я има. А берлинската стена и половин век не издържа.
Бисери 3,363 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млад гинеколог, отива на среща с привлекателно момиче. Отиват в къщата на гинеколога и момичето му предлага да правят секс, но лекарят казва: - Ти какво работиш? - Сервитьорка съм, защо? - Случвало ли ти се е, да се прибереш вкъщи и да си кажеш "Ако се докосна до още една чаша кафе, ще гръмна"... Вози се Симеон К. в лимузината. Звъни телефона. Симеон К.: - Ало! - Ало! Симеон К.? - Да - уморено казва Симеон К. - Симеон К. Вие сте идиот? Симеон обидено: - И кой разправя това? - Всички разправят така! Питат един евреин: - Имаш шест ябълки, ако дадеш половината на брат си, колко ще ти останат? - Ами, пет и половина. Карам си Поршето аз и ме спира някакъв и пита: - Ква ти е заплатата, а? Кажи ква ти е заплатата? - Е па 150лв. - му казах аз. - Е как 150лв, бе?!? Виж - Порше караш! - И кво от това? - му отвърнах - Аз като бях в казармата, ми даваха по 10лв, а карах танк! Пияни рибари хванали русалка през нощта. На сутринта се оказало, че това е сом и всички много се срамували...