Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Жена праща SMS на мъжа си късно вечерта, който бил навън с приятели: "Ако не си дойдеш до час не отговарям, какво ще направя със съседа!"
Семейни 3,006 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят две лезбийки в бара. Едната казва: - Виж само! Каква мацка!...Какви гърди! Какви крака...Какво мълчиш? - Не моа да говора, станал ми е езика! Две жени си честитят Баба Марта - Честита Баба Марта. Вичко най хубаво ...... - ЧБМ. - Ти на кого ша викаш чиба мъ. Наташа, Пиер и Ржевски пътуват в каляска от Петербург за Москва. Ржевски дреме, а Пиер и Наташа водят светски разговор. -Ах, Пиер, имам усещането, че все още с единия крак съм в Петербург, а с другия вече в Москва. Пиер: - Как бих искал да бъда някъде между Петербург и Москва, примерно в Бологое! Ржевски се събужда: - Бил съм в Бологое, господа. Дупка, да си призная, страшна! В бара влизат българофоб, жиголо, психопат, циркаджия, еничарин и офшоркаджия. Барманът пита: "Какво ще пиете, г-н Сидеров?" Много ми се иска да ставам в 6 сутринта, да излизам за крос и да се храня правилно. НО АЗ СЪМ ПО-СИЛЕН ОТ ЖЕЛАНИЯТА СИ!