Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гонзо и Георги Петков си говорят преди тренировка на Левски: - Как ще свърпи мача с ЦСКА в събота? - попитал Гонзо. - Аз като реалист мисля че ще паднем с 1:0.- отговорил Гошо Петков. - Аз пък винаги съм бил оптимист и за това мисля че мача е 3:0 за ЦСКА. - казал Гонзо.
Спортни 4,399 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако си сменят местата националния отбор по футбол и правителството, абсолютно нищо няма да се промени нито във футбола, нито в икономиката ни... Най-чистото, функционално и некорумпирано държавно учреждение - това е тоалетната на Народното Събрание. В час по геогрефия. Господина вдига Иванчо да го изпитва и Иванчо се изправя и тогава господина по география му вика: - А не не по-добре седни, не искам заради географията да получиш разширени вени!!! Докарват в районното пиян. Той се възмущава : - Искам да знам защо сте ме докарали? - Докаран сте тук като участник в пиянско сбиване - му отговарят. - А-ааа, това променя нещата ! - възкликва пияният, потривайки ръце. - Кога започваме? В първата брачна нощедин мъж и една жена тъкмо си лягали.съпругът бил в тоалетната и когато излязъл бил обле4ен с ношница и с шапка на главата жана му била доста учудена.На другият ден жената имала намерение да правят секс.Но мъжа и отново излязал от банята с ношноца и шапка и се завил през глава и заспал.Жена му много се разсърдила.на 3ят ден жената отново имала същото намерение но този път та се разхождала гола из къщата и вечерта тя легнала на леглото гола и зачакала съпруга си.И този път мъжа излязал от банята но с кужух и шал и плетени чорапи и легнал пак но жената не издържала и се разкрещяла:абе идиот ти знаеш ли че аз имам дупка между краката а мъжа отговорил ааааааааааа ето от къде ставало течение.