Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Решило веднъж зайчето, и се напушило. Тръгнало да обикаля из гората. Не щеш ли - на пътя му застанал Кумчо Вълчо: - Как си, Зайо, какво правиш? - Добре съм Вълчо, ама се напуших. - И какво усещаш? - Ами нищо! - Как така нищо бе, Зайо?! - Нищо! Нищичко не усещам! Нито краката, ни ръцете, ни главата, нито крилата си усещам!
Разни 1,926 прегледа
Следващ →

Още вицове