Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Час по География: Учителката се опитва да развие некакво си "Глобално мислене" у учениците и пита: - Какво бихте направили с $3 млрд. за да помогнете за опазването на околната среда? Естествено отговаря и най-незаинтересованя ученик: - Аз бих ги заровил в почвата, за да я обогатя"
Разни 1,952 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж започнал работа като таксиметров шофьор. Качил се първият му пътник и потеглили. По някое време пътникът потупал шофьора по рамото, за да спре колата. Шофьорът обаче така се ошашкал, че загубва контрол над колата и едва не се блъснали. Като се посъвзел от уплахата, казал на пътника: - Абе, човек, не ме бутай така отзад! За пръв път съм на смяна, а до вчера бях шофьор на катафалка… Срещат се двама приятели: - Нещо ново при теб? - Роди ми се син. Кръстихме го Светлана. - А защо син, пък да се казва Светлана!? - Ами, в родилния дом се объркаха и не му отрязаха пъпната връв... Един програмист умрял и попаднал при Свети Петър. - Kажи сега - казал му той. Kои са повече добрите или лошите дела? -Ами, има и лоши, има и добри. На кантар са. -Добре.Тогава къде искаш да отидеш - в рая или в ада? -Ами, зависи.Трябва да видя какво е и на двете места. Ангелът го води първо в рая.Там красиво,прекрасно ама и много скучно Отиват в адаТам купон, весело, живо! -А-а-а, искам да остана тука! Добре.Останал. Още щом ангелът излязъл,в ада всичко се променило.Точно преди да го потопят в катрана програмистът изцвърчал: -О-о-о, не!Нали тук беше различно -Млъкни, бе нерез! Това беше DEMO версия - Какво измисли за отпуската? - Ще ходя да видя негрите! - В Африка? - В Париж! При доктора: - Какво ви боли? - Здравейте! - Отдавна ли ви боли? - Черния дроб. - Какво пиете? - Два дни. - Довиждане. - Спирт за горене.