Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Жена върви по улицата и вижда мъж, който се е качил на улично кантарче да се премери. Когато жената наближава до него вижда как мъжът е хванал с две ръце огромният си корем и го повдига нагоре. - Пич, това няма да ти помогне... - ехидно отбелязва тя. - Разбира се, че ще помогне, как иначе да видя цифрите на кантарчето...
Разни 1,941 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една циганка родила братче и сестриче. Братчето се казвало Мозък,а сестричето-Гледай си работата. Разхождали се и на момченцето му се припикало и отишло в храстите.На пътя се задал полицай и попитал момиченцето. - Как се казваш? Момиченцето отговорило: - Гледай си работата. - Кажи си името бе дете! - Гледай си работата! - Абе ти имаш ли мозък? - Да. Ей там е в храстите и пикае. Вчера в детската градина спам-а тръшна двама-трима. Две дечица пък от снощи нямат вече лични пощи. Оня ден пък CIH намина, тръшна май че двайсетина. Дисковете като нови - празни до основи. На Иванчо за играчка Дядо Мраз дарил търсачка: бързо диска тя му рови, файлчетата бавно трови. Добромирчо порно гледка, eddie неговата сметка, скоро FAT-a му проходи, с`я кат луд той броди. Днес пък сървъра пострада, няма си той веч преграда, sysadmin-a до обяд оптиката ряза с яд. Гаден хакер се промъкна, всичките пароли смъкна. А сега, деца, кажете, де са часовете? На admin-a му се спи, файл копирал в ftp кредитните карти всички. На ви с`я парички! Над смълчаните полета пеят траурни звънчета. Младо хакерче намина, сървъра съвсем почина. Две дечица с бодри песни в къщи хъб-а си отнесли. Т`ва админ-а го не схвана, свърши на кабела от LAN-a. Кабела го гръм удари, всички в нет-а ни завари, дъно няма, платки, RAM: всичко свърши се дотам. Ако щастието не е в парите, защо ги не дадете на съседа си. Една гарга летяла, летяла блъснала се в един стълб и казала: - Ебати кьоравия стълб. Знаех, че има хора, които не харесват френските автомобили, но не съм си представял, че чак толкова не ги обичат и тези хора живеят във Франция.