Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
"Copyright" - дословен превод - "Копирано вярно" :)))
Бисери 2,635 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един поп си кара катафалката и на едно кръстовище се срещат челно с една "баварка" управлявана от мутра. Слиза мутрата и почва да псува: - Ей, брадато к....е, къде-е-е гле-еаш бе, ма-а-ама ти проста?!?! Попа слиза, съвсем невъзмутимо и с благ глас казва: - Чадо Божие, успокой се, недей се гневи - бърка в катафалката и вади бутилка уиски - ами дай да пием за наше здраве, че Господ ни пожали и ни остави живи и здрави!!! - подава отворенaта бутилка на мутрата. Оня надигнал бутилката и на няколко глътки я преполoвил, подал я на попа и му вика: - Айде дядо попе, твой ред е!!! А попа с отрицаващи движения му отвръща: - Не-е-е синко, моят ред ще дойде по-късно, аз в момента чакам КАТ. Двама погребални агенти си говорят: - Сънувах родилен дом! - Това е от лошо храносмилане. Червената шапчица отивала да навести баба си и като минавала през гората видяла в храстите едни ококорени очи и казала: - Кой е там? Излязъл вълкът и избягал. Тя продължила и на следващия храст гледа пак едни ококорени очи и пак подвикнала: - Кой е там? Пак излязъл вълкът и избягал. Тя пак продължила и вече почти стигнала пред баба си гледа в храстите пак едни ококорени очи ама чак кървясали и викнала: - Кой е там излез?! Излязъл вълкът и и казал: - Еееей маааму стара не ме оставяте да се изсера на спокойствие! - Скъпи, искаш ли да се оженим? След като се оженим, ще споделям с теб всички тревоги и грижи… - Ама аз нямам тревоги и грижи? - Е, аз нали за това казвам - \"след като се оженим\"… Нощ. Ню Йорк. Мутра спира такси. - Пич, карай към Пловдив… - Абе, ти да не си луд… - Слушай какво, пич! Виждаш ли тоя куфар? В него има половин милиoн долара… - ОК! Стария или новия град?