Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един студент много обичал да измисля вицове за милиционери. След няколко предупреждения го прибрали на топло.Седи си нашият зад решетките, и изведнъж се сеща за нов виц, а няма на кого да го разкаже.Вика надзирателя: - Виж, копеле, току-що се сетих за един много готин виц за милиционери, ела да ти го разкажа! - К`во ше ми разказваш ти бе! Аз нали съм милиционер! - Абе ти слушай, аз ще ти го кажа два пъти…
Студентски 3,424 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Знаете ли, че синът ви не ходи в училище? - Откъде да знам, ако и в вкъщи не ходи? Разговор между затворници: - Брато, ти за кво лежиш? - Абе, мани, счупих един позорец в работата. - И колко ти дадоха? - Двайсе години. - Дваййййййсе години!!??? За един прозорец! Ти къде си работил бе? - На подводница... 18 век: млад рицар в доспехи и с шпага гадае с маргаритка: "обича ме, не ме обича..." 19 век: млад джентълмен във фрак и с цилиндър гадае с маргаритка: "обича ме... струва ми се: ще ми пусне, няма да ми пусне..." 20 век: младеж в дънки гадае с маргаритка: "обича ме? на кой му пука... Ще ми пусне? Мноо ясно.... Ще ми стане, няма да ми стане..." 21 век: същество от неопределен вид гледа една маргаритка, емблемата на ICQ, и чете в монитора: "обичам те! искам те! хайде да се видим!" И гадае: "мъж - жена - активен - пасивен" Трима борци живеели заедно... Винаги когато се напие единия другите го биели. Един ден той отишъл при останалите и им казал - Днеска ще се напия, не искам утре да сам посинен, ясно? - Добре - отговорили другите ... На другия ден тои пак е подут и син - Абе нали ви казах да не ме биете бе?! - Ми брат... като се върна пиян... не те набихме, като почна да ни псуваш, не те набихме... като се изсра посредата на хола, не те набихме... ама като взе клечки за зъби, заби ги в *****то и каза "това таралежче ще живее с нас" нямаше как! Мъж се връща от командировка, а в кухнята седи як младеж. Мъжът пита жена си: - Този кой е?! - Ти подари ли ми за осми март кухненски комбайн? - Да, подарих ти. - Ами това е комбайнерът.