Един луд в психиатрията по цял ден стоял до някаква малка дупка в стената и гледал през нея.
По някое време един доктор решил да провери, казал му да се отмести и погледнал и той.
- Ама тук няма нищо! - казал докторът.
- Е, ти сега дойде и искаш да има, аз вече три години гледам и още нищо не съм видял…
Много свит студент обяснява на приятел:
- Пич, имам напредък!!! Вчера съквартиранта ми доведе две колежки в квартирата да играем белот!!
Другия:
- И какво стана?
- Ми как какво, бихме ги!!!!