Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кроткото агне от две майки суче.
Бисери 3,384 прегледа
Следващ →

Още вицове

Възрастна и строга учителка пита децата: - Какво дава кокошката? - Яйца - отговорила Марийка. - Точно така. А какво дава кравата? - Мляко отговорила Стефка. - Правилно казала учителката. А какво дава овцата? Иванчо ядосан отговорил: - Дава уроци и гадни задачи за домашно. Психиатър, кабинет. Влиза първият клиент: - Бихте ли ми помогнали, докторе? - Първо платете предварително, че после бягат като ги оправя. Платил 50 евро и психиатърът казал да започва да разказва. - В момента в който заспя ,сънувам че от централна гара в София ме карат да бутам 4 вагона без локомотив за Русе. В 2 часа ми правят почивка на гара Горна Оряховица. Дават ми кафенце, количка. И след това ми лепват още 3 вагона и като се събудя - целият съм вир вода и потен. - Платихте, ще помогна. - казал доктора. - Навийте си часовника в 2ч. докато сте на Горна Оряховица, звънвате ми и аз ще дойда да ги добутвам до Русе. Влезнал втори клиент. - Докторе, до 2 часа спя с две жени, след 2 часа има още две, моля Ви помагайте за втората двойка! - Съжалявам, господине! Мога да помогна само за първата двойка, че от 2 имам да бутам един влак за Русе. В количката лежи момченце и ругае: - Гледай я сега тая, как ме заряза тука пред магазина, мамка му стара, може някой да ме открадне, може да се напикая, може... абе мама му да е... Покрай количката минава някакъв мъж, чува какви ги говори бебето и изненадано се приближава към количката: - Ти си толкова мъничък, навярно, дори и не можеш да ходиш още, а как псуваш като каруцар.... Детето вдига невинен поглед към него и тихичко казва: - Чичко, а ти можеш ли да ходиш? - Да, аз съм голям и мога да ходя. - Ми ходи на майната си, бе! Отива един клоун при психиатър и казва: - Защо всички ми се смеят?! - Тате, а кои хора са простовати? - Това са хора с ограничен кръгозор, които нямат високи идеали, които не се вълнуват от глобалните проблеми, и които мислят, че държавата съществува, за да осигурява техните лични нужди. - Тате, а с такива хора често ли се виждаш? - Разбира се, като депутат аз постоянно се виждам с такива хора.