Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама чукчи тръгнали на лов за бели мечки , но се изгубили. Едното чукчи попитало своя другар : - Да стрелям или да викам ? - Стреляи ! След малко чукчито отново попитало: - Да стрелям или да викам ? - Стреляи ! След малко отново попитало: -Да стрелям или да викам ? - Стреляи ! - Немога. - Защо ? - Свършиха ми стрелите.
Разни 1,407 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някаква баба отива в аптеката: - Извинете, имате ли калиев йодид? - Не, имаме цианид. - А каква е разликата? - Ами по-скъп е с десет стотинки Един просяк не бил ял от седмица и застанал под едно дърво и почнал да се моли: - Господи моля ти се дай ми нещо да ям, че ще умра. И от дървото паднало едно пърче месо. Просякът го изял и си тръгнал. Това се повторило още няколко пъти и на четвъртия път бедняка решил да провери от къде идва това месо качил се на дървото и гледа един прокажен си скубе ръцете. - Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича. - Когато се запали къщата ми, аз скочих, втурнах се в съседната стая и изнесох тъщата на ръце... - Не се огорчавай, при такива обстоятелства човек лесно губи ума си... - Искаш ли да вечеряме заедно? - Да, много ще се радвам! - Тогава в осем часа ще бъда у вас! Македонците водят битка ама губят. Един войник отива при царя и вика: - Царю губим битката. Трябва да се предадем! Царят расърден отвръща: - Македонец не се предава... Да бегаме!!!