Учителката:
- Иванее!Моля се на Господ,един път да свършиш
(8-ми клас),та да се отърва от тебе,че до гуша ми дойде.
- Стига ма Госпожо!Вие с Марийка да не би да сте
се наговорили,да ми говорите едни и същи неща?
В счетоводството на голяма фирма.
- Уф, къде са тези it-та?! Спешно ми трябва тяхната помощ, а те не идват!
- А повика ли ги? - Че как? Вече цял час натискам F1!!!