Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Малкият Иванчо, се прибира в къщи и казва на майка си. - Днес написах на дъската една дума с 3 букви. Майка му без да го пита му удря един шамар. Иванчо седи и плаче. Прибира се баща му и го пита защо плаче. - Днес написах на дъската една дума с 3 букви, а мама ми удари шамар. - Каква дума написа? - Дом. Бащата отива при майката, удря и шамар и казва. - За дома, трябва да мислиш, за дома...
Иванчо и Марийка 3,583 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Чудя се, какво да взема със себе си на морето, че като отида на плажа и всички да ахнат?! - Вземи ски. Мутра: - Докторе, казвай диагнозата: или аз ще живея, или ти не... - Щом казвам "не съм го откраднал", значи няма да ви го върна! Допълнение към правилата за покер: пистолет "Магнум" 44-ти калибър бие 4 аса. Събота сутрин. Семейство седи на масата и закусва. Изведнъж у възрастните се появява сексуално желание. С няколко намигвания те се разбират. Майката става и казва: - Ох, нещо ми се изпари апетитът, няма да ям повече! След това демонстративно се качва на втория етаж, в спалнята. Бащата набързо си дояжда, скача и на бегом се качва в спалнята. Двете деца гледат изненадано и не могат да разберат, какво става. По-големият казва: - Бързо бягай горе и виж през ключалката какво става! Малкият тича нагоре по стълбите. След няколко минути се връща, също набегом, сяда на стола и започва да яде бързо-бързо. - Кво ти става, бе? Кво се разяде така бързо? - пита недоумяващо големият. - Яж, яж и не питай, защото горе, в спалнята, тия дето не искат да ядат, татко какво ги прави.....