- Мамо, извика ли ме?
- Не.
- Тате, а ти вика ли ме?
- Не.
- Бабо, дядо, а вие викахте ли ме?
- Не.
- Добре, ще попитам по друг начин: " Днес няма ли да се яде?!"
На сутринта се прибира мъжа и обяснява на жена си:
- Разбери, скъпа, първо с приятелите отидохме да пием бира.
- Да, мой супермен!-отговаря жената.
- А после отидохме да гледаме мача.
- Да, мой супермен!
- А после отидохме да хапнем.
- Да, мой супермен.
Мъжът не издържал и:
- Защо все ме наричаш супермен?
- Защото само супермен носи гащите върху панталона.