Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ето че вече двайсет години се срещаме с вас в тази зала и то доста често - казва съдията на обвиняемия. - Мисля, че за тези години вие бихте могли изцяло да се промените и да се поправите! - А вие, ваша чест, бихте могли да станете министър на правосъдието...
Разни 1,971 прегледа
Следващ →

Още вицове

Животът е заболяване, предаващо се по полов път, със стопроцентов летален изход. Шефа се обажда на секретарката: - Извикай ми веднага колата! Секратарката се обажда на началник гаража: - Бързо таратайката на шефа! Началник гаража вика шофьора: - Бързо при нашия шебек с возилото! Отива един мъж при психолог. - Какъв сте по професия? - пита психологът. - Автомобилен механик съм. - Добре, в такъв случай, легнете под кушетката и се отпуснете... Отива мъж на доктор: - Докторе, какво ми става? Членът ми не ме боли, но е целия червен! - Та той целия е изцапан с червило! - Ех тези жени! Направо са като децата, каквото им дадеш в ръцете, веднага си го пъхат в устата. Две циганки метат автогарата във Варна .. Ранна утрин някъде малко преди 6 часа. Едната дърта, другата млада. Младата циганка започва да се оплаква: - Оххххх сестро ... к’во да ти разпаам. Прибира се снощи бааащата на м’ойто Асан и ка’т ма вижда и вика харе Айше свалай г’ащити - И ти ко ма ?!?! - казва дъртата циганка. - И аз ... ми аз ко .. свалям ги на’л е бащата на мойто Асан. - И после са брибира по-голям’то брат на мойто Асан .. и той аре Айше сваляй .. после по-малкото брат ... и тъй до одеве .. кат са прибра мойто .. то щото нали най-малкото и той вика да свалям г’ащити ... и ей го на ... станало 6 и аз метем тука. - Ууууууу мхного ибани ма !!!! - казала дъртата циганка с респект в гласа. - А ... тоооо и’банту не беше много .... спането беше малку!