Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В училище учителката пита учениците, къде работят бащите им. - Моя татко работи в авсервиз. - Моя е управител на ресторант. - Моя е главен счетоводител. - Моя е доцент в БАН... Целият клас се смее. Учителката: - Деца, не е хубаво да се смейте на чуждото нещастие...
Ученически 3,385 прегледа
Следващ →

Още вицове

На един мъж детето му било сляпо. Отишал на врачка и тя му казала: - Детето ще пргледне тая вечер, но и бащата ще умре. Човека кво да прави - отишал в крачмата уж да умре без болка, пукал, пукал две ботилки изпукал, не го хваща... Излязал от кръчмата и почнал да се хвърля на улицата пред колите да си отиде по бързо, но нито една кола не го блъснала. Прибира се човека... звъни на вратата, жена му отваря запъхтяна и му вика: - Аре бе, комшията умря, детето прогледна, тебе още та няма! Две приятелки пътуват в претъпкан автобус, ама толкова претъпкан че едвам могат да мърдат. Едната шепне на другата: - Я виж и ми кажи кой стои зад мен? - Един младеж… - Че е младеж и така усещам, кажи ми дали е хубав? Мъж чака притеснено съпругата си пред гинекологичен кабинет. Изведнъж излиза доктора, здрависва се с него и му казва: - Честито, ще ставате баща! - Ама как така докторе, това е невъзможно?! Аз много внимавах да я пазя! - Еееееее, то тая работа е като движението по пътищата, ти внимаваш, ама друг не внимава... Блондинка е продавачка в магазин за хляб и хлебни изделия(да и се чудиш ). Влиза клиент и казва: - Може ли един хляб? На което тя отговаря: - Какво да може един хляб Обява: "Момиче без образование търси работа по специалността."