Две блондинки си говорели:
-Абе, муцка, знаеш ли кога се пада Нова Година ... след една седмица е все пак трябва да направим някакви планове за вечерта.
-Ами петък се пада.
-Ееее, дано не е 13-ти!
В автобуса до една жена сяда англичанка. Българката носела една тепсия баклава и почерпила англичанката:
- Заповядайте!
- Тенкио, тенкио.
Българката помислила, че това е малко и дала още малко.
- Тенкио, тенкио. - казала пак англичанката.
На българката и писнало и казала като дава цялата тепсия на англичанката:
- Тенко, тенко, на ти ся дебеленко.