Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек си вървял по лондонска улица, когато видял жена да крещи за помощ от горящ апартамент:"Помощ, детето ми...!" Мъжът веднага се затичал и разбутал тълпата, насъбрала се пред сградата:"Хвърлете го, ще го гепя" изкрещял той. "Но как? Ами ако го изпуснете?". "Споко, мятай, всичко е чисто". Жената нямала друг избор и хвърлила бебето през прозореца. За нещастие то се закачило за клон и променило траекторията си с около 20 метра. Мъжът обаче направил феноменален спринт и с отчаян плонж хванал детето. Ликуващ, се изправил срещу тълпата с победоносно вдигнати ръце. После Сийман тупнал два пъти вързопа с детето в земята и го запратил на 60 метра със силен шут.
Спортни 2,547 прегледа
Следващ →

Още вицове

Крокодила и хипопотама само се карали по цял ден. Хипопотама много се дразнел, когато крокодила му викал Хипо. Крокодилът веднъж решил да се сдобри с хипопотама. Наумил си - сега ще отида при хипопотама и ще му кажа: Добро утро хипопотаме! (няма да му викам Хипо... няма да му викам Хипо) и си повтарял през целия път - Добро утро хипопотаме! (няма да му викам Хипо... няма да му викам Хипо) Накрая стигнал до хипопотама - Здрасти Хипо..... их, ще ти е*а майката! За да прикрият своята небрежност, докторите твърдяли, че пациентът е починал, защото не е препратил мейл на десет свои приятели и е прекъснал веригата. В Сливенският женски затвор две жени си говорят. Едната казала: - Имам една добра и една лоша новина. Добрата е, че за обяд ще има краставица, лошата е, че ще е нарязана. Седят в ресторанта англичанка, немкиня и българка. Англичанката: - Когато хапвам от кремвирша, си спомням за моя Джон! Немкинята: - Когато хапвам от наденичката, си спомням за моя Фриц Българката: - Когато хапвам от салама, си спомням за моя Пешо! Немкинята и англичанката: - Не може да бъде!!! Българката: - Той просто работи в цех за колбаси, а вие какво си помислихте? Ловец с твърде богато въображение разказва на приятели как в неделя ударил заек и две яребици: - Стрелях само по една яребица, но падайки, тя се блъсна в летящата под нея и я повали на земята. - Гледай ти! - скептично се усмихва един от групата. - А кой знае как си ударил заека! - Там работата е съвсем друга - спокойно продължава ловецът. - Патронът ми бе с подсилен заряд и след изстрела пушката страшно ме ритна в рамото. Аз паднах и смачках с тежестта си бягащия край мене заек.