Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек си вървял по лондонска улица, когато видял жена да крещи за помощ от горящ апартамент:"Помощ, детето ми...!" Мъжът веднага се затичал и разбутал тълпата, насъбрала се пред сградата:"Хвърлете го, ще го гепя" изкрещял той. "Но как? Ами ако го изпуснете?". "Споко, мятай, всичко е чисто". Жената нямала друг избор и хвърлила бебето през прозореца. За нещастие то се закачило за клон и променило траекторията си с около 20 метра. Мъжът обаче направил феноменален спринт и с отчаян плонж хванал детето. Ликуващ, се изправил срещу тълпата с победоносно вдигнати ръце. После Сийман тупнал два пъти вързопа с детето в земята и го запратил на 60 метра със силен шут.
Спортни 2,545 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един много пиян човек решил вече да се прибира от местната кръчма, и понечил да стане, но паднал под масата. Понечил пак да стане но уви без успех. На четири крака той се запътил към изхода, навън той се спрял десетина минути и пак понечил да стане, и пак не успял. Решил да се прибере на четири крака и до тях все някак ще поизтрезнее. Стигнал пред входа на къщата и пак пробвал да се изправи но пак не успял. Влязал пак на четири крака до спалнята много тихо се качил на леглото и заспал като къпан доволен че жена му не го е усетила. Но нещеш ли на сутринта се събудил от страшните викове на жена му: - Ей, пияница мръсен, свиня пак си се напил снощи, бе говедо нали каза че вече няма да пиеш бе. - Ама аз не съм пил нищо снощи. - опитал се да се прикрие той. - Как да не си бе обадиха ми се от кръчмата да ми кажат че снощи си си забравил там инвалидната количка. Заради снега сутринта призоваха да излизат на път по-малко шофьори...Но защо този призив го послушаха само шофьорите на снегопочистващите машини. Не съм извършил кражбата, господин съдия. Бог ми е свидетел! - казва подсъдимият. - Съжалявам, но този свидетел не можем да призовем, тъй като няма постоянен адрес - отговаря му съдията. Джентълмен казва на дама, негова съседка: - Мадам, вчера чух Вашето пеене. Тя, изчервявайки се: - О!Просто убивам така малко време! - Избрали сте страшно оръдие, мадам. Един човек си върви из пустинята и среща борец продаващ вратовръзки. - Хайде, бе човече купи си една вратовръзка. - А бе, каква вратовръзка, дай малко вода, защото съм жаден. - Човече, аз продавам вратовръзки, а не вода. Човека продължил своя път и след малко гледа - оазис! Бързо отива до него, но го спира друг борец и го пита: - Човече, ти накъде без вратовръзка бе!?!