Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Срещат се двама пияни. Единият пита: — Еееййй, ззннаййшшш ллии ккколккуу ее ччъссъъ? — Ъъ – хъъъ. — Бблъггуудърряя.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Клиент се обръща към млад художник: - Колко струва тази картина? - Пет хиляди долара. - Да не би да сте полудели? Човек може да си помисли, че сте умрели най-малко преди триста години...
Професионални
03.10.2017
3,036 прегледа
Следващ →
Още вицове
на 4-ти май през нощта в две минути и три секунди дата ще изглежда така: 01:02:03 04/05/06 Никога повече няма да бъде така!!!! Лъжа! Точно след 100 година пак ще бъде така! И вече е било така двадедет пъти!
Варненската пристанищна митница. Служителите на закона имат информация, че завръщащ се от Африка моряк носи в багажа си сто малки палми. Митничарите предвкусват приятно изживяване - все пак това са сто дръвчета, няма как да минат в графата "за лично ползване". Въпросният моряк влиза в залата и старшият митничар ехидно го пита: - Е, уважаеми, какво точно сме докарали от далечна Африка? Морякът мълчаливо подава попълнената митническа декларация. В нея пише: "Палмова горичка - 1 брой".
- Тате, учителката по математика те вика. - Какво се е случило? - Тя ме пита: "Колко е 9*7?", а аз й казвам: "63", тя пита: "А 7*9?", а аз: - Същия х*й е... - Наистина, същото е - чуди се бащата, - Добре, ще отида. На следващия ден синът пита: - Тате, а ти в училището ходи ли? - Още не съм. - Като отидеш, отиди и до учителя по физкултура. - Защо? - Имахме час, той ме накара да си вдигна вдясната ръка, вдигнах. После лявата, вдигнах я, после ме накара да си вдигна десния крака, аз го вдигнах. А сега, казва, вдигни левия. А аз му отговоря: "А на х*я ли си да стоя?" - Наистина, - казва бащата, - добре, ще отида. На следващия ден синът пак пита: - Тате, ти в училище беше ли? - Още не. - Не отивай, изключиха ме. - Защо? - Викнаха ме при директора, влизам при него, а там седят учителката по математика, учителя по физкултура и учителката по география. - А учителката по география за чий х*й е дошла? - Аз попитах същото!
Въпрос към EVN : - Каква е новата нощна тарифа за тока? - Няма оскъпяване, гражданите могат да бъдат спокойни, просто дневната няма да спира с пускането на нощната.
Жената казва на мъжа си: - Скъпи, трябва да уволним нашия шофьор. Той пак за малко да ме утрепе... Мъжът: - Скъпа, нека да му дадем още един шанс!?