Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си двама колеги на края на работния ден. Единия казва: - Ах, сега като се прибира у дома, ще хапна нещо, приготвено на бърза ръка, ще измия чиниите, ще разходя кучето и ще легна да спя. И така всеки ден... - Отдавна ти е време да се ожениш! - Проблемът е, че аз съм женен...
Семейни 3,348 прегледа
Следващ →

Още вицове

Медицинска сестра върви по коридора в отделението за слаботелесни и чува отнякъде: - Помощ! Помощ! Влиза в стаята, оглежда се… не вижда никой. Пак се чува: - Помощ! Помощ! - Откъде викаш? - пита сестрата. - Тук съм, под тапетите! Сестрата отлепя тапета и измъква от там един слаботелесен. - Как попадна там? - Една хлебарка ме замъкна. Наркоман пита непознат от улицата: - Извинете, днес четвъртък ли сме? - Не - отговаря човекът. Днес сме събота. - Значи утре е четвъртък. - Не. Утре е неделя, господине. - О, значи вчера е било четвъртък?! - Не. Вчера беше петък. - Е-е-е - натъжил се наркоманът. Значи няма да има четвъртък, така ли? Барман към сервитьора: - Ей, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант! Веднъж Бойко Борисов попадна в бой с ножове... и ножовете изгубиха... Става заека сутринта и си удря една чикия. Отива в сладкарницата, иска боза. В бозата - муха. Мачка я, пие бозата и си мисли: - Е т`ва е живота - секс, насилие и алкохол.