Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Началник към секретарката си: - Това, че пишете любовни писма в работно време някак си мога да го разбера, но защо ми ги давате да ги подписвам?
Разни 1,658 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попаднали американецът, французинът и Бай Ганьо на остров с канибали. Хванали ги те и вождът им казъл: - Ся, ще ви дам шанс да се спасите. Ето ви по едно куче и по 5 кг месо. След една седмица, ако кучето говори на вашия език, сте свободни, ако не - изяждаме ви. Взели те кучетата и местото и тръгнали из гората. Връща се първи след една седмица американецът. - Кучето изяде ли месото? - Да. - Говори ли анлийски? - Еми... не. В казана... Връща се французинът. - Кучето изяде ли месото? - Да. - И говори ли френски? - Еми... не. В казана... Връща се и Бай Ганьо. - Кучето изяде ли месото? - Да. В този момент кучето се обадило: - Лъже, майка му стара... В една землянка един хайдутин вика: - Войводо, ке пръднем. Войводата казал: - Ходи излез, пръдни и па прибери. Ходил, пръднал та се прибрал и в цялата землянка се размърдело. Отива втори айдутин и вика: - Войводо, ке пръднем. Войводата казал: - Ходи излез, пръдни и па прибери. Oтишъл на вън, пръднал и се прибрал. Пак се размирисало. Дошъл трети хайдук и казал: - Войводо, ке пръднем. Войводата казал: - Тоя път седи тука, пръдни, излез на вън и тогава се прибери. И каза Господ на Сизиф: - За наказание ще бъдеш наказан вечно да търкаляш огромен камък нагоре по хълма! - Няма ли нещо по-леко? - Тогава ще се бориш с корупцията в България! - Я давай камъка! Стария трапер влиза във бара, с трясък и по стената, по тавана, по стената - сяда на бара: - Едно уиски с ментов бонбон! Изпива го и си тръгва. На другата вечер Стария трапер отново БАМ - вратата пада. Той по стената, по тавана, по стената сяда на бара: - Едно уиски с ментов бонбон! На следващата вечер отново се повтаря същото - БАМ, по стената, по тавана, по стената пак сяда на бара: - Едно уиски с ментов бонбон! Бармана: - Добре де, само едно не ми е ясно… как го пиеш т"ва уиски с ментов бонбон? - Чък Норис е единственият човек на света, който може да изпрати ритник със завъртане по електронната поща.