Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вълкът и лисицата решили да се гаврят със заека. Срещат го на сутринта и го питат: -А, Зайо ти що си БЕЗ шапка бе? - и бой На другия ден отново го срещат, обаче заека този път със шапка: -А, зайо, ти що си СЪС шапка бе? - и отново бой. Така няколко дена "Що си СЪС шапка, що си БЕЗ шапка" и бой! След време решили да сменят малко схемата и се наговорили: "Утре, като видим заека ще му искаме по една цигара. Ако ни даде с филтър - Що ни даваш с филтър, ако не - защо без филтър и пак ще го бием!". Зайчето обаче било в храстите и чуло всичко. На другия ден носи две кутии цигари - едната с филтър, другата без филтър. Срещат го вълкът и лисицата и му викат: -Ей, заек дай една цигара! -С филтър или без филтър?- пита заека. Вълкът и лисицата се спогледали, почесали се и изревали: -А бе заек, ти що си БЕЗ шапка...
Животни 3,276 прегледа
Следващ →

Още вицове

На събранието беше предложен следния дневен ред: 1. Счетоводителят Петров критикува директора. 2. Сбогуване със счетоводителя Петров. - Онзи ден пребиха един за опит за убийство! - Така им се пада на гадните убийци! И кого се е опитал да убие? - Ахмед Доган. - Аууууу, горкото момче! Така да го пребият... Върви си Зайо през гората и едвам носи един огромен плазмен телевизор.Среща го вълкът и го пита: -Къде си помъкнал тая плазма бе, Зайо? -В къщи. -Е, откъде намери толкова пари!? -А, пари.Срещнах сутринта Кума Лиса и тя ме покани у тях да пийнем по едно.По някое време обаче, както си пийвахме, Кума Лиса взе,че се съблече гола, легна на дивана и каза: -Зайо, вземи най-ценното от мен! -А стига, бе!И ти кво? -Ми, кво.Нали виждаш, помъкнах плазмата. - Хакнаха Берлускони? - Сайта ли му? - Не, самия него са дифейснали... Плава самолетоносачът "Саратога" в гъста мъгла. По едно време някъде отпред се вижда светлина. Капитанът грабва мегафона и почва да крещи: - Ние сме самолетоносача "Саратога", водоизместимост 300 хиляди тона. Отместете се от пътя! Глас от мъглата: - Отместете се вие! Ние сме фарът.