Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Арнолд Шварцнегер се качва в претъпкан автобус в София и се вози. По едно време бабичката зад него го пита: - Извинете, ще слизате ли на следващата спирка? - Да – изръмжава Шварцнегер. - А тези пред вас? – пита отново бабичката. - И те, ама още не го знаят!
Разни 2,457 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: - Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: - Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: - И какво сега? Навън стана ли по-топло? - Аз, докторе, съм много зле. Колкото пъти пия чай или кафе винаги ме боли ухото! Какво да направя? - Пробвахте ли да извадите лъжичката от чашата? Баша и син: - Татко... Тихият Океан непрекъснато ли е тих? През целия ден?! - Не можеш ли да ме попиташ нещо по-умно бе мойто момче?! - Добре! От какво е умряло "Мъртво Море?!" - Защо блондинките носят шапки? - За да доказват на брюнетките,че и те си имат глави! Дори и да можеше да четеш женските мисли, пак нищо нямаше да разбереш.