Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
След дълъг и откровен разговор,приятелят и споделя: - Струва ми се много странно,че не си блондинка.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Мамо, пътувам за вкъщи, нещо да купя? - Купи си апартамент и живей отделно!!!
Разни
03.10.2017
1,909 прегледа
Следващ →
Още вицове
Само мъртвите са виждали края на войната.
Световната криза засегна и "Playboy", на корицата вече са облечени жени - няма достатъчно средства за графичните дизайнери да донаправят перфектната мацка.
Един човек влиза в ресторант, където робот стои зад плота вместо барман. Отива човекът на бара, а роботът го пита: - Колко е Вашето IQ? - 150 – казал човека. Роботът веднага му сипва 16-годишно уиски и започва разговор за глобалното затопляне, интерференцията на заобикалящата среда, квантовата механика, нанотехнологийте и т.н. Човекът остава много впечатлен от вечерта и затова и на другата вечер решава да тества робота. Когато роботът го пита за неговото IQ – той казва 80. Веднага роботът му сервира бира и му говори за футбол, карти, любими ястия, жени и пр. Все така заинтригуван, човекът се връща на следващата вечер отново. На третия ден същият влиза и казва IQ=0. Роботът, без да го пита, му налива една карнобатска и казва: - И к’во прайме ся? Пак ще гласуваме за БСП, нали?
Мъж сe прибирa oт рaбoтa и зaвaрвa жeнa му гoлa в лeглoтo: - Жeнo, каквo прaвиш ма? -пoпитaл той. - Ами миличко чакам те да се върнеш от работа какво може - казала жената. - Е хубаво де не можа ли поне една рокля да си сложиш? -попитал той. - Aма аз нямам рокли бе мило, ти така и не ми купи. - A нямаш рокли - казал мъжът отваряйки гардероба. - Я гледай какво става тука:1 рокля, 2рокли, 3рокли, 4, - Зрасти Гошка, 5, 6.
Двама депутати си говорят: - Аз веднъж изкарах 20 бона за месец! - Е да, аз също съм имал лоши дни...