Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На шефа на митницата му писнало хората постоянно да говорят колко корумпирани са митничарите и колко пари са натрупали. Събрал един ден подчинените си и им казал: - От утре да не съм видял някой да идва на работа с Мерцедес или БМВ. Всички ви искам с автобус! На другия ден отишъл шефът на работа, погледнал през прозореца и… целият паркинг бил задръстен с автобуси!
Митничари 4,633 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка оставя автомобила си на ремонт. След два дни влиза в сервиза и казва на монтьора: - Идвам да си взема колата! - Един момент, госпожице, само да й сложа свещите. . . - О, много ви благодаря, обаче аз ще се прибера по светло. . . Около горяща сграда тълпа репортери разпитват мъж, който е доста опушен и леко обгорял. - Кажете, как успяхте по време на пожара сам да изнесете вградената каса? - Всеки на мое място би постъпил така. Аз работя в тази фирма, а утре взимаме аванс. Учителката завела целият клас на един строеж. Докато разглеждали от десетият етаж паднал някакъв строител и се утрепал. На следващият час, вече в училище, учителката решила да провери мнението на децата: - Как мислите деца, защо този строител падна? Марийка вдига ръка: - Чичкото не е спазил правилата за безопасност... Учителката: - Може би. А ти Сашо, какво мислиш? Сашо: - Ами чичкото може да е бил пиян... Учителката: - Не е изключено.. В това време Иванчо става и казва: - Чичкото ругаеше майка ми! - Как така, Иванчо? Какво я ругаеше? - удивено пита учителката. - Ами крещеше ми: Момченце, мамичката ти, не подритвай стълбата... Знаете ли какво е мангал на дърво? - МАНГО. Всеки мъж трябва да се ожени. И колкото по-късно - толкова по-добре.