Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Опозицията цял ден скандира: "Гладни сме!" ( и ние искаме от Еврофондовете) А управляващите: "Алчни сме!" ( само за нас са си Еврофондовете)
Политически 3,038 прегледа
Следващ →

Още вицове

Реклама: - Опитах много средства за миене на чинии, но избрах едно..жена! Един човек се изгубил по средата на Сахара ... вървял,вървял и гледа една палатка.Влиза вътре и що види - Хитлер и Химлер стоят и говорят нещо. Човекът ги пита: -Абе вие не сте ли умряли?! Химлер: - Не , ще правим 3-та световна.Намислили сме да избием 3 милиона евреи и 9 камили. Човека: - Е, защо 9 камили бе? Хитлер на Химлер: - Е , аз казах ли ти , че никой няма да пита за евреите Две приятелки си говорят: - Кажи ми, би ли преспала с мъжа ми? - В общи линии не... - Защо? - С нищо не е по-добър от моя! - В общи линии си права... Лекция по екология. Професорът казва: "Сега за рекламите. Запомнете, че паста за зъби с флуорид и калций по никакъв начин не може да влезе в емайла на зъба! Калцият и флуоридът може да попаднат в емайла само чрез стомаха. Какъв извод следва значи..." Студентка, весело казва: "Трябва да не плюем значи, а да гълтаме!" Иванчо пита баща си: -Тате когато правите секс с мама на кого му е по хубаво-на теб или на нея? -Ами естествено че на мен! Тича Иванчо в кухнята при майка си и пита и нея: Мамо,на кого му е по хубаво когато превите секс,на теб или на баща ми? -На мен естествено!-казала маЙката. -Ами, че той и татко каза сащото за себе си?! -Виж сега Иванчо, тебе като те сърби ухото и като го почешеш, на кое ти става хубаво на ухото или на пръста?