Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Кажи ми Стефчо, какво е деятелен и страдателен залог? - пита учителката по български. Без да се замисля Стефчо веднага отговаря: - Деятелен залог, е когато заложиш 100 лв. на Еврофутбол, а страдателен, е когато ги изгубиш.
Спортни 3,867 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Е, как е той в леглото? - Невероятно е! 12 часа без прекъсване!!! Никога досега така не бях се наспивала! Ако по време на бойни действия ви напръскат с неизвестна субстанция, стойте и мислете по въпроса дълго. В никакъв случай не ходете на доктор! - Гадове мръсни! Вчера ми взеха книжката! - Защо? - Заяждат се! За нищо! Бил съм без аптечка, със замърсени номера, без колан, в насрещното платно, на заден, на червено, пиян... --- Пияница към бармана: - Какво е това? Клуб на анонимните алкохолици ли? - Защо така мислите? - Щото не познавам никой оттях! --- Жена се кара на пияния си мъж. А той: - Добре скъпа, хайде напиши всичко това, а аз утре сутринта като стана ще го прочета! Три блондинки решили да се явят на изпит за детективи. Един от детективите им казал: - Сега ще ви покажа една снимка, а вие ще ми кажете как ще я разпознаете в тълпата.Първата казала: - Емиии, има само едно око. - Не, просто той е в профил. Показал я на втората и тя казала: - Има едно ухо... - Колко пъти да ви казвам, че той е в профил. Тогава третата блондинка казала: - Носи лещи. Детективът погледнал снимката и казал: - Верно бе, как позна? - Човек с едно око и едно ухо, не може да носи очила. В час по физкултура учителката се обръща към учениците с думите: - Ученици днес ще прескачаме коза! Ученик се обажда от зад: - Бах!! Как ша та прескоча бе госпожо?