Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо жена ти е цялата в синини? - Вечер преди лягане се маже с някакви кремове, мазила... - И от това е насинена? - От леглото се изхързулва...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
- Кажи ми Стефчо, какво е деятелен и страдателен залог? - пита учителката по български. Без да се замисля Стефчо веднага отговаря: - Деятелен залог, е когато заложиш 100 лв. на Еврофутбол, а страдателен, е когато ги изгубиш.
Спортни
03.10.2017
3,867 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Е, как е той в леглото? - Невероятно е! 12 часа без прекъсване!!! Никога досега така не бях се наспивала!
Ако по време на бойни действия ви напръскат с неизвестна субстанция, стойте и мислете по въпроса дълго. В никакъв случай не ходете на доктор!
- Гадове мръсни! Вчера ми взеха книжката! - Защо? - Заяждат се! За нищо! Бил съм без аптечка, със замърсени номера, без колан, в насрещното платно, на заден, на червено, пиян... --- Пияница към бармана: - Какво е това? Клуб на анонимните алкохолици ли? - Защо така мислите? - Щото не познавам никой оттях! --- Жена се кара на пияния си мъж. А той: - Добре скъпа, хайде напиши всичко това, а аз утре сутринта като стана ще го прочета!
Три блондинки решили да се явят на изпит за детективи. Един от детективите им казал: - Сега ще ви покажа една снимка, а вие ще ми кажете как ще я разпознаете в тълпата.Първата казала: - Емиии, има само едно око. - Не, просто той е в профил. Показал я на втората и тя казала: - Има едно ухо... - Колко пъти да ви казвам, че той е в профил. Тогава третата блондинка казала: - Носи лещи. Детективът погледнал снимката и казал: - Верно бе, как позна? - Човек с едно око и едно ухо, не може да носи очила.
В час по физкултура учителката се обръща към учениците с думите: - Ученици днес ще прескачаме коза! Ученик се обажда от зад: - Бах!! Как ша та прескоча бе госпожо?