Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъжете са като градския транспорт: чакаш, чакаш нужния ти номер, а него го няма ли, няма...А после ти писва и се отказваш и пътуваш с прекачвания.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Браво, сине, че спря да плачеш - казва майка на капризния си син. - Не съм спрял, а си почивам.
Разни
03.10.2017
1,497 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един борец стоял до една река. Дошъл до него един човек с каруца и го попитал: - Момче, дълбока ли е тази река? Мога ли да мина с каруцата? - Да. Навлязъл каруцарят в реката и се удавил. Тогава един овчар, който пасял стадото си наблизо и видял какво се случило, отишъл при бореца и казал: - Момче, защо не го спря този човек? Не видя ли какво стана? Тая река е много дълбока... - Ами! Като гледам на патицата й е до кръста...
Мъж и жена се уговорили, когато трябва да вършат оная работа, за пред децата, да си казват: „Хайде да шием на машина!“. Една вечер мъжът се върнал в къщи и рекъл: — Жено, хайде да пошием на машина! — Остави ме! – отговорила жената – Виж колко работа имам в кухнята! След два часа тя свършила с домакинската работа, окъпала се и се прибрала в спалнята. Мъжът вече си бил легнал. Казала: — Мъжо, хайде да шием на машина! — Остави ме! Аз си го тропосах на ръка…
Потънал съветски кораб. Екипажът се спасява и изплува до близкия остров. Обаче ги хващат някакви диваци и се канят да ги ядат. Капитанът преговаря с тях: - Другари, при вас имаше ли революция? - Не. - А съветска власт? - Не. - А колективизация? - Не. - А култ към личността? - Не… - А перестройка? И това не? - А ленински съботници всеки месец? Пак не? Ами тогава от какво сте озверели така?
Заменям книгата " Съвременна контрацепция" за " Грижи за бебето и детето" на д-р Спок.
От личния дневник на студент: "Опитвайки се да уча за изпит, всеки път с изненада установявам, че лекциите в тетрадката ми ги е записвал някакъв лекар.Пиян. С лява ръка. Вероятно бягайки..."