Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Доброто винаги побеждава злото! Затова който е победил той е добър!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Разговор между манекен и блондинка: - Ооо госпожице, какви красиви очила! На Пако Рабан ли са? - Неее, мой са!
Блондинки
03.10.2017
2,945 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама приятели си говорят за жени: - Вчера с каква мадама се запознах! Ей-такива големи цици! - Абе ти с тия твоите очила десет диоптъра
- Госпожице, не се ли притеснявате да се прибирате сама толкова късно? - Притеснявам се! И още как! Ако някой ме спре, днес съм без личната карта, нито с разрешителното за оръжие!
- Хайде да се опитаме да станем велика държава! Да спрем пиенето, да се научим да уважаваме жените, и в края на краищата, да спрем да крадем! - Хайде! - Но няма ли да изгубим така националната си индентичност?!
Отиват индианците при шамана и го питат: -Тежка ли ще е зимата да знаем колко дърва да събираме? -Кучетата ще умират от студ-отговорим им шамана След един месец. -Да събираме ли още дърва? -Събирайте вълците ще умират от студ След още един месец -Още да събираме ли? -Още,още мечките ще умират от студ Но на шамана му станало гузно дали не е подвел хората си и решил да отиде на върха където имало метеорологична станция и да попита бледоликите къква ще е зимата .На портала видял един техник качен на стъб и го попитал: -Момче тази зима дали ще е студена -Голям студ дядо мечките ще умират от студ Шамана доволен се обърнал да си ходи ,но се извърнал и попитал -А бе вие по тези жици ли познавате? -Заеби ги жиците, гледай индианците колко дърва събират
Един човечец си варял ракия в малката барачка зад къщата, поради високия акциз. По едно време чул че някой влиза в къщата, отива да провери и вижда ... жена му с някакъв мъж ... погва той нахалника и го счупва от бой. През това време в барачката се натикали 2-ма полицай. Мъжът след като наритал натрапника и го изхвърлил решил да провери как е ракията. Отваря вратата и вижда две ченгета, седят с един тефтер и един химикал. Мъжа се стряска но запазва хладнокръвие, взема тефтера и химикала и остроумно пита: - Какво трябва да пиша ... - Всичко както си беше - казват полицайте. Мъжа сяда пише и предава тефтера....Полицайте се плесват през челото и изревават ... - Кво си писал ти бе ! ! ! - Всичко както си беше - отговорил мъжът - Прибирам се аз в къщи качвам се в спалнята някакъв мъж изнасилва жена ми ... излизам навън с криминално проявения и когато извиках "Полиция! ! ! " двама униформени излязоха от барачката ми, в която пекът ракия.