Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разговор между манекен и блондинка: - Ооо госпожице, какви красиви очила! На Пако Рабан ли са? - Неее, мой са!
Блондинки 2,945 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели си говорят за жени: - Вчера с каква мадама се запознах! Ей-такива големи цици! - Абе ти с тия твоите очила десет диоптъра - Госпожице, не се ли притеснявате да се прибирате сама толкова късно? - Притеснявам се! И още как! Ако някой ме спре, днес съм без личната карта, нито с разрешителното за оръжие! - Хайде да се опитаме да станем велика държава! Да спрем пиенето, да се научим да уважаваме жените, и в края на краищата, да спрем да крадем! - Хайде! - Но няма ли да изгубим така националната си индентичност?! Отиват индианците при шамана и го питат: -Тежка ли ще е зимата да знаем колко дърва да събираме? -Кучетата ще умират от студ-отговорим им шамана След един месец. -Да събираме ли още дърва? -Събирайте вълците ще умират от студ След още един месец -Още да събираме ли? -Още,още мечките ще умират от студ Но на шамана му станало гузно дали не е подвел хората си и решил да отиде на върха където имало метеорологична станция и да попита бледоликите къква ще е зимата .На портала видял един техник качен на стъб и го попитал: -Момче тази зима дали ще е студена -Голям студ дядо мечките ще умират от студ Шамана доволен се обърнал да си ходи ,но се извърнал и попитал -А бе вие по тези жици ли познавате? -Заеби ги жиците, гледай индианците колко дърва събират Един човечец си варял ракия в малката барачка зад къщата, поради високия акциз. По едно време чул че някой влиза в къщата, отива да провери и вижда ... жена му с някакъв мъж ... погва той нахалника и го счупва от бой. През това време в барачката се натикали 2-ма полицай. Мъжът след като наритал натрапника и го изхвърлил решил да провери как е ракията. Отваря вратата и вижда две ченгета, седят с един тефтер и един химикал. Мъжа се стряска но запазва хладнокръвие, взема тефтера и химикала и остроумно пита: - Какво трябва да пиша ... - Всичко както си беше - казват полицайте. Мъжа сяда пише и предава тефтера....Полицайте се плесват през челото и изревават ... - Кво си писал ти бе ! ! ! - Всичко както си беше - отговорил мъжът - Прибирам се аз в къщи качвам се в спалнята някакъв мъж изнасилва жена ми ... излизам навън с криминално проявения и когато извиках "Полиция! ! ! " двама униформени излязоха от барачката ми, в която пекът ракия.