Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Полезен съвет за мъжете. Преди да почнете да наричате жена Зайче, помислете дали ще ви стигне зелето и дали няма да ви подведе моркова.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Ротния пред взвода: - Който още веднъж нарече началника на щаба свиня, ще бъде зачислен към него - да му чисти кочината.
Професионални
03.10.2017
3,147 прегледа
Следващ →
Още вицове
За какво ни е втори "Голям взрив" ? - казал Чък Норис и отказал да сблъсква атоми... Ето за това сега си имаме Колайдър.
Искам да благодаря на БПЦ и специално на целия синод. За неопровержимите доказателства, че Бог няма.
Прибирам се аз след коледното парти към 2 посред нощ. И гледам пощата ми пълна с писма. Но уви си бях забравил ключа и като всеки български идиот тръгнах да си я вадя с пръсти. Но се заклещих... След дълга борба с пощенската кутия я изкъртих и тръгнах за спешното. Там влизам при лекаря държейки пощата пред себе си и викам. "Имата ПОЩА". Лекарят, който е виждал убийства, самоубийства, свръхдози и изнасилвания ме гледа като Слави изпълнението 6 кокошки и се кръсти. Медицинската сестра ми вика: - Момче, 30 години съм медицинска сестра и такова чудо не бях виждала ... Цялото спешно зарязаха всичките си случай, за да дойдат да се запознаем и да си направят снимка за спомен. Това се случи 2007 година и най-вероятно още се помни...
Един заек тръгнал да се беси. В същият момент минала мечката и го попитала: - Зайо, какво правиш? - Беся се. - А защо се бесиш за крака? - Щото за врата ме души.
Крокодилче пита баща си: - Когато стана голям ще мога ли да ходя на два крака ? - Не, но когато станеш на обувки или ботуши ще можеш.