Хванали се на бас българин, руснак и американец
-кой е по-голям мъж... Трябвало всеки да изпие по бутилка от националното си питие, да влезе в клетката на разгонена мечка да се здрависа с нея, а накрая да оправи разгорещена бразилка...
Пръв се пробвал американеца, изпил бутилка бърбън, влязъл при мечката от там се чула една врява и горкия едвам излязъл жив от клетката...
След него руснака изпил бутилка водка влиза спокойно при мечката с финес се здрависал и после като пич изчукал бразилката. Докато се тупал по гърдите дошло ред и на нашенеца...
Човека изпил една домашна 60 градусова ракийка и се запътил към клетката... чуло се едно боричкане вътре, едно блъскане... След малко излиза нашия закопчал си панталона , поизтупал се и рекъл:
- Абе де е тая бразилка да се здрависаме......? ? ?
Един студент отива на изпит, но не бил подготвен.Изпитващият му задал темата, а студента му казал:
-Съжалявам господине, но нищо не знам.
-Добре де колега, как така си дошъл на изпит без да си подготвен?Съжалявам, но ще ти пиша СЛАБ.
-Добре де.Може ли да Ви задам един въпрос и ако не ми отговорите тогава да ми пишете СЛАБ?
-Слушам Ви колега.
-Как можете да забиете един червей в земята без да се огъне?
-Не знам.Ще ми кажеш ли?
-Много просто.Лакирате го, изчаквате го да изсъхне и го забивате.
-Добре колега, дайте си книжката.
На другия път студента отива да си вземе книжката и що да види вътре:100DM и оценка ОТЛИЧЕН.
Изпитващият казал:
-Шестицата е от мен, а 100-те марки от жена ми, понеже е много доволна.