Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
2100 година на брега на реката три крокодила. - Някога сме били зелени на цвят - си спомня първия. - И можехме да плуваме - добавя втория. - Стига спомени! - казва третия. - Да летим да събираме мед.
Разни 1,606 прегледа
Следващ →

Още вицове

Моряци корабокрушенци, плуват с лодката из океана вече много дни, гладни, жадни... По едно време до тях доплува бутилка. Отварят я, а в нея - дух. Казва им: - Задето ме спасихте, ще ви изпълня едно желание. - Искам морето да стане от бира! - викнал веднага единият. - Добре, правя го бирено. - казал духът и изчезнал. Гледат моряците - вярно, бира навсякъде. Вторият моряк обаче вика възмутено: - Какво направи бе, идиот? Сега трябва да пикаем в лодката. Двама корабокрушенци киснат на необитаем остров вече няколко години - издивяли отвсякъде. По някое време гледат - идва лодка. - Ей, лодка! И трима човека вътре! - Уха, ще си консервираме месо за цялата зима. В едно купе пътували лисица, вълк, мечка и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял: - А ние пътуваме цели три вагона. И така цял час. Лисицата не издържала и казала: - Ей Зайо, ако не престанеш ще те почна! Заекът: - ОК! Излезли навън и след няколко минути лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още два часа. Вълкът не издържал и казал: - Ей Зайо ако не престанеш ей сега излизаме и те почвам! Заекът: - ОК! Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала: - Ей Зайо, ако не престанеш ей сега те грабвам и те почвам! Тогава лисицата казала: - Недей! Те наистина са три вагона!!! Някакъв мъж влиза в бакалия и казва на продавачката: - Добър ден, имате ли горчица? - Да, имаме. - Ами, тогава си намажете устата и ще ви направя хот-дог! Прогноза за времето:"А сега за любителите на водните спортове - вода, уважаеми, ще има много и навсякъде... През седмицата ще вали два пъти - единия път три дни, втория път - четири...""А сега за летовниците по Черноморието - температура на дъждовната вода..."