Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кети никога не спеше с мъж на първа среща. Но този път не издържа и заспа.
Бисери 3,231 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка казва на приятелка: - Подадох в съда заявление иск за издръжка за детето. - И? - Отказаха ми, трябвало първо да се разведем... Надпис на автомобил: - Някои свине летят, тази тук шофира... Няколко месеца след сватбата майка пита дъщеря си: - Как се отнася с теб мъжа ти? - Прекрасно! Дава ми всичко, което поискам.. - Значи, много малко искаш... Един канибал казал на друг: -Ей до сега не съм срещал човек,който да не ми хареса Един слепец си седи на бара и по едно време се провиква към бармана: - Ей, барман, искаш ли да чуеш един виц за блондинки? В това време тоя, дето седял до него, тихо му казва: - Виж какво, мой човек, нека ти кажа нещо преди това. Барманът е рус, сервитьорът - и той. Аз съм 1.95 м и имам черен колан по карате и също съм блодин. Борчето и ръгбиста до мен и те са руси. Сега все още ли ти се иска да разкажеш вица? - Ха! Не и ако трябва да го обяснявам пет пъти!