Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В болницата докарват пострадал, целият наранен. Питат го: — Автомобилна катастрофа ли? — Не, печатна грешка в учебника по химия.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Защо администраторите не се зарибяват по Big Brother? - Защото виждат всичко!
Разни
03.10.2017
1,735 прегледа
Следващ →
Още вицове
Депутатът Н.Н. проведе среща с избирателите в крайпътен хотел. Кети, Деси и Мария лично получиха нагледна демонстрация за отношенията на властта с народа.
На Папата му подарили нов мерцедес. Решил да го пробва как върви. На шофьора си казал да седне на задната седалка. Качил се и потеглил с бясна скорост. На магистралата го спират за превишена скорост. Като видял кой е зад волана, полицаят се уплашил и отишъл при шефа си в полицейската кола. - Шефе, голям проблем. Не можеш да си представиш кого спряхме? - Кой? Да не е шефът на полицията? - Не, не! Още по-голям! - Да не е градоначалникът? - Не, не! Още по-голям! - И кой тогава е той? - продължил да пита шефът. - Незнам кой е, обаче папата му е шофьор!:)
- Имаш ли поне приятели? - Как да нямам! Имам и десетте сезона на DVD.
Изобретили такава машина - от двама негри един бял прави. Прекарали всички черни но останал един... Търсили, търсили втори, ама нъц - всички вече били бели. Решили да вземат една маймуна, за да стане чифта. Пуснали ги двамцата и чакат резултата, излиза нещо и го питат: - Я гражданино, елате да ви огледаме! - Аз не съм гражданин, аз съм конституционният министър-председател!
Всеки трябва да се занимава с това, което му се отдава най-добре. Ето на мен ми се отдава най-добре да си лежа на дивана.