Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По средата на зимата на реката седи рибар и лови риба. Рибата въобще не кълве, а рибарят е премръзнал като куче. До него сяда някакъв старец и започва да вади една след друга риби. - Ей, дядка, как го правиш това, бе! Аз седя два часа и не съм хванал нищо, а ти една след друга ги вадиш?! Дядката: - Ферфея фряфва се фърфи на фофло…. - Кво, кво?! - Хаффам фе ферфея фяфвя се фърфи на фофло фе…. - Кво приказваш, бе? Нищо не ти се разбира… Дядото с досада изплюва нещо в ръката си и крещи: - Абе, казвам ти, че червеят трябва да се държи на топло, бе!
Разни 2,271 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо вицовете за блондинки са повече от вицовете за програмисти? — Защото вицовете за блондинки ги разбират всички, освен блондинките, а вицовете за програмисти ги разбират само прогармистите. На светофара възрастна жена моли млад мъж да я преведе през улицата. - След малко, бабче, сега още е червено! - Страхливец! Аз на зелено мога да мина сама!!! Една новобрачна двойка си дали обет, че през следващите 3 години могат да си изневерят само 3 пъти. Изминали трите години и мъжа и жената седнали на вечеря, за да споделят своите изневери. Пръв започнал мъжа: - Скъпа, аз ти изневерих само два пъти. Първия с твоята най-добра приятелка, а втория със секретарката на шефа. Жена тогава му отговорила смирено: - Скъпи, аз ти изневерих само веднъж... с футболния отбор на града. Две приятелки се карат: - Ти си глупачка! - Не! Ти си глупачка! Минал един мъж и им казал: - Не се карайте! И двете сте прави! Програмист се връща от работа и казва на жена си: - Сипвай манджата, че съм гладен за 256-ма!