Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Как охлювите ги хваща ток? Като погледнат в контакта.
Животни 3,322 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един луд тръгнал да излиза от лудницата с един чепик в ръка. Пазачът го спрял и попитал: - Къде си тръгнал ти бе? - Излизам от лудницата. - Какво е това? - Попитал пазача и посочил чепика. - Тва е Пешо. - Къв Пешо бе? Тва е чипик. На следващия ден същия луд тръгнал с чепика. Пазачът пак го попитал: - Къде отиваш? - Излизам от лудницата. - Кво е тва? - Тва е някъв чепик, намерих го ей тука. - Добре излизай! След като повървял малко, казал на чепика: - Еее, Пешо, как го изиграхме тоя. Искаш да чуеш интересна история? Изпрати sms на номера жена(мъжа) си с думите:"Знам всичко! Как можа?" - Скъпи, добре ли ме седи тази рокля? - Ако ти кажа истината, няма да се обидиш? - Не. - Ти си гадна кучка. Веднъж момичетата от класа на Иванчо решили, че ако Иванчо каже нещо лошо, ще станат и ще излезнат от час. Започва часи и учителката пита: - Кажете, деца, има ли нещо ново в града ни? Става Иванчо и казва: - Близо до нас строят публичен дом! Момичетата стават и напускат час. Иванчо креши след тях: - Къде тръгнахте? Нали още не са го открили? На изпит. Преподавателят: - Май не сам ви виждал на мойте лекции? Студентът: - Аа, бях най-редовно, само че седях зад колоната. Преподавателят, озадачен: - Странно, осем души зад една колона!