Автобус от градския транспорт. Възрастна дама мърмори:
- Уфффф, каква тъпканица, стъпила съм само на един крак!
Мъжът до нея отговаря:
- Аз пък съм стъпил на два, но не са моите.
Таралежът: "...никога! Чу ли? Никога!"
Четката за тоалетна: "Никога не казвай "никога" !"
Другите четки: "Недей, недей, тя не е за теб!"
Таралежът: "Каквоо, вие ли ще ми кажете коя е за мен? Лягай веднага!"
Другите четки: "О!"
Четката за тоалетна: "Знам си аз, само трябва да изчакаш другите да
го ядосат..."