Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Седи един програмист в бара. Идва при него една мацка: - Ако искаш да си прекараш хубаво, то аз се казвам Мими... - А ако не искам да си изкарам хубаво, как се казваш?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
След продължителни преговори си стиснаха ръцете...после гушите.
Разни
03.10.2017
1,938 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо се обадил на Марйка по телефона: - Марийке, ела довечера до старото дърво, ща ибъ... - Добре Иванчо, разбрах ти тънкия намек. Ще дойда!
Срещат се двама приятели: - Представяш ли си, връщам се вкъщи през нощта и моята я сварвам в леглото с някакъв мъж. - С някакъв мъж?! Ей, доживяхме и приятелите си да не можем да познаем вече!...
На семинар на Гинеколози от цял свят в София, във фоайето седят двама гинеколози, българин и американец, и си разказват истории от своята практика. Българинът казва: -Колега, да знаеш веднъж при мен дойде една страхотна, надарена и много красива мадама, но между краката бе като пъпеш! Американецът: -Фак, Май мен, не на мен тия! Ако между краката е била като пъпеш, тя нямаше да може да ходи! Българинът: -Ех, вие американците, винаги приемате нещата буквално, аз ви говоря за вкус, колега, за вкус!
Грузия, диво планинско градче. Пациент сяда на стола на зъболекаря и казва: - Докторе, нещо не ми се вързва... уж си зъболекар, а самият ти нямаш нито един зъб? - Как да ти кажа, нали знаеш как е тук у нас в планините... закона все още е "око за око, зъб за зъб"...
Сестрата съветва пациента: - Ако желаете да благодарите на лекаря, направете го преди операцията, защото след операцията може да бъде твърде късно.