Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Момченце тича при полицай: - Чичко полицай, помогнете! Баща ми се бие с някакъв мъж на улицата! - Добре, кой от двамата там е баща ти? - Ами не знам, те точно затова се бият.
Деца 3,961 прегледа
Следващ →

Още вицове

А не една тренировка на националите Пламен Гетов си седи на пейката и си играе на 21! Излизат всички и почват да тичат, Пламенчо си цъка.Ония въртят вече обиколка - две и Пената му вика: - А бе Пламене нема ли да потичаме малко? А той му вика: - Eее, аз ако можех и да тичам, в Реал Мадрид щях да играя! Семейство арменци, жената-млада, хубава...мъжът и той, обаче колкото и да се сдържали по каноните се наебали, щото трябвал наследник. Лошото било, че се родил син - рижав...ужас! И мъжът и жената чернокоси, чернооки, а синът - рижак! Кръстили го Хампарцун, незнайно защо, но барем името му да е като на родата - арменско. Бащата много се съмнявал, че не е негово синчето и отишъл за справка при местния баш ебач на селото. Разказал му как стоят нещата и опитният взел да разпитва: - Абе, ти с жена ти често ли се чукаше? - Ами, не! Даже вобще не съм я чукал преди да направя Хампарцунчо! Ама все-пак, май някой друг я е чукал, щото аз - черен, тя - черна, пък Хампарцунчо - рижак! - Не, бе, никой не я е чукал, ама Хампарцунчо е рижав, щото на излизане е обрал ръждата! Запознанство в дискотеката: - С какво се занимавате? - Танцьор съм. - Аз като си пийна, определено ставам ваша колежка, и се справям доста добре. - А вие? - Метеоролог. - Оооо,и аз като ударя 1-2 ставам ваш колега, и много успешно прогнозирам покачването на градусите и силата на духането! - Би трябвало да спрете пушенето. - Защо, докторе? Нещо с дробовете ми ли? - Просто вече трети път подред ми палите дивана. Бабичка си занесла радиото на ремонт. Включил го майсторът, за да види къде е повредата и радиото заработило нормално. - Бабке, здраво ти е радиото! Хубаво свири, хубаво говори, защо си го донесла? - А, бе, сине, за свиренето хубаво свири, ама като говори Минчо Празников, много лъже.